Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Tip: Ako tráviť čas na jeseň

Tip: Ako tráviť čas na jeseň

Jeseň pre nás predstavuje pomalý koniec roka…čas sa spomalí a aj ľudí v uliciach je pomenej. Jeseň tlačí ľudí do svojich domov a bytov, kde sa pomaličky ale isto zatvárajú pred zimou. Zrazu máme menej chuti niečo vymýšľať, tvoriť a rovnako ako chladné rána sa vlečieme dňom. Hoci jeseň nepatrí k našim obľúbeným ročným obdobiam, dávame jej šancu a chceme si ju užiť. Do konca roka je ešte pár mesiacov, stále máme čas dokončiť, čo sme cez leto začali alebo sa jednoducho pustiť do niečoho nového…

 

My dvaja si radi toto ročné obdobie spríjemňujeme aktivitami, ktoré sú pre jeseň tak typické. Spísali sme pre Vás zoznam aktivít, na ktoré sa tešíme už od leta a ktoré nám spríjemňujú toto farebné obdobie. Tu je náš jesenný zoznam. Môžete ho vykonávať sami, ale podstatne lepšie je, keď doň zapojíte ešte niekoho iného. Preto : “Ahoj jeseň, už sme sa na teba tešili.”

 

 

Jesenné aktivity dvaja v tom

 

Nesmiete zabudnúť, že príroda je vtedy krásna nie len na pohľad ale vyzerá dobre aj na fotkách. Rovnako úžasné je to, že toho jablkového koláča si môžete pokojne pridať, pretože plné bruško nebude pod hrubým svetrom vôbec vidieť a jablčný cider je dobrá alternatíva večerného čaju a horor sa zrazu bude zdať menej strašidelný. Treba si užiť toto krásne obdobie aj keď nám občas zostane trošku zima.


Hoci je vonku zimšie do fitka chodíme stále.1 thought on “Tip: Ako tráviť čas na jeseň”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial