Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Londýn sme späť

Londýn sme späť

Trvalo nám to síce pár rokov, kým sme sa vrátili do tohto krásneho mesta, ale o to viac sme si to užili. Dá sa pobehať Londýn za jeden deň? My sme to zvládli a tu je pár rád ako si toto mesto užiť naplno.
Do Londýna to ťahá mnohých, ale nie všetci sa dokážu postaviť a ísť, pritom na tom nie je nič ťažké. Mnoho z tohto krásneho mesta sme si pamätali, veľa si pripomenuli a ešte viacej našli.

Tower Bridge v LondýneNebudeme hovoriť veľa všeobecností, ktoré si viete nájsť, ako napríklad to, že je to hlavné a zároveň najväčšie mesto Anglicka a nepoviem ani to, že je považovaný za jedno z najpoprednejších miest na svete. To všetko už viete. To čo Vám chceme povedať je to, ako si užiť toto krásne mesto plnými dúškami, ako sa nechať strhnúť jeho atmosférou a ako doraziť domov plný zážitkov z krásne využitého dňa.Výlet do londýnalondýn a jeho Trafalgar SquareAk ste ako my, tak viete, že kultúra je veľmi dôležitá, ale chodiť celý deň po múzeách a pamiatkach je viac ako unavujúce a v konečnom dôsledku si z výkladov aj tak veľa nezapamätáte. To, čo si však budete s určitosťou pamätať, sú zážitky. Preto sa nebráňte a choďte presne tam, kam vás nohy ponesú. My sme nevynechali kaviarne (a to hneď niekoľkokrát), puby a boli sme si posedieť aj v parku, kde sme sa napchávali waflou.Big Ban v Londýnelondýnska architektúraNa letnom Londýne je najlepšie, že ani neviete ako a stanete sa súčasťou organizovaných alebo menej organizovaných vystúpení. Nám sa to podarilo hneď niekoľkokrát. Okrem tanečno-rečníckeho vystúpenia, kde borec preskočil sedem ľudí za sebou (5 z toho bolo divákov), cez spevácke vystúpenie možno budúceho Eda Sheerana, po Londýnsky Summer Festival, kde si dala crew dance bohovský battle (áno, presne taký ako vo filme Let´s Dance).londýnsky summer festivalprechádzka v Londýneumenie Londýnalondýnske námestieOdporúčame sa v Londýne presúvať metrom, je to najrýchlejší spôsob ako sa prepravovať cez toto veľkomesto (ani z Bratislavy do Trnavy by ste neišli pešo). Nesmiete zabudnúť ani na fish and chips, ktoré stoja v priemere okolo 7-9 £ ale najete sa z toho viac ako dosť a aj keby nie, bol by priam hriech nedať si túto dobrôtku v tomto meste. Podstatné je sa nikam neponáhľať, načo aj?pravý londýnsky pubvýhľad na LondýnPo tom ako sa budete pozerať na Tower Bridge, najlepšie z kaviarne pod ním a vypijete pivo v pravom londýnskom pube, ktorý je aj o piatej poobede plný, akoby bolo desať večer, nezabudnite posedieť v Hyde Parku, kde to treba dotlačiť waflou, aby ste sa spokojní, rovnako ako my dvaja, mohli vrátiť domov s oživenými zážitkami. Už pri poslednom súste, sme vedeli, že sa sem za chvíľku vrátime opäť. A prečo nie? Veď je to na skok.londýnsky obchod———————————–
Káva nám chutila v Londýne aj v Trnave v Enaku2 thoughts on “Londýn sme späť”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial