Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Náš domček v Anglicku

Náš domček v Anglicku

Dlho sme hľadali a ako sme zistili, nájsť pekné bývanie v Anglicku, ktoré by bolo pekné, čisté a zároveň cenovo prijatelné nebude taká malina ako sme predpokladali. Nakoniec sa nám to však podarilo a teraz si môžme užívať novozrekonštruovaný dvojposchodový anglický dom s výhľadom na more, teda, ak je dobré počasie.

Máme radi čistý škandinávsky štýl, ktorý je pre niekoho možno trošku chladný ale pre nás ideálny. Anglické byty a domy, ktoré sme mali možnosť vidieť disponujú menšími izbičkami, a veľa vecí je tu pohromade, poličky, knihy…priestor vtedy pôsobí ešte menším dojmom. Snažili sme sa hladať niečo, čo má dušu, kde priestor dýcha a pôsobí vzdušne. Myslíme si, že tento domček blízko parku a tenisových kurtov spĺňa presne to, čo sme hľadali.

 

dvaja v tom- bývanie v Anglicku

 

Ani príliš malý, ani príliš veľký, jednoducho presne taký, aby sme sa v ňom nestratili ale aby sme sa dokázali nájsť. Teraz si užívame jesenný výhľad na strašidelný dom, ktorý je hneď vedľa nás. Keby sme sa raz bez stopy stratili, v prvom rade nás začnite hľadať tam. Práve napriek strašidelnosti má ten náš tu pravú jesenno-halloweensku atmosféru. Preto sme si istí, že na toto obdobie sme si nemohli vybrať lepšie.

 

dvaja v tom - dom


A v akom meste v Anglicku vlastne bývame? Čítaj TU.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial