Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Náš rok 2017

Náš rok 2017

Rok 2017 bol pre nás veľmi bláznivý. Vieme, určite to hovoríme o každom roku, ktorý sa končí a my sa spätne obzeráme na všetko, čo nám priniesol. Ale rok 2017 bol pre nás určite najrušnejším.

Tento rok sme začínali ako všetci normálni ľudia, mali sme nejaké predsavzatia, ktoré sme mali na pamäti asi tak prvé tri januárové týždne, kým sme opäť spadli do rutiny, každodenného života.

V polovici roka sa však niečo zmenilo, my sme si zbalili kufre a odleteli do inej krajiny. Bolo to veľké rozhodnutie a všetko sa udialo veľmi rýchlo. Na premýšľanie nebol čas a pár sĺz vypadlo až na ceste v oblakoch, kedy otázka: “Máme všetko?” bola zbytočná. Pretože sme nemali. Niektoré veci, ktoré chýbajú najviac, sa do batožiny jednoducho zbaliť nedajú.

“Presťahovali sme sa do Anglicka.” A túto vetu sme hovorili všetkým, ktorí sa pýtali, kam sme sa stratili, len tak zo dna na deň. A vtedy sa začal náš rok 2017 uberať úplne odlišným smerom. Stihli sme toho veľa a za rok 2018 chceme stihnúť ešte oveľa viac.

Za rok 2017 sme….

…sedeli 19krát v lietadle.
…dokopy sme navštívili 5 krajín
…spoznali sme úžasných ľudí z celého sveta (Mexiko, Kórea, Irán, Taliansko…)
…našli sme čiernu pláž bez ľudí
…navštívili sme prvé Apple múzeum v Prahe
…okúpali sme sa v mori, ktoré malo pláž medzi skalami
…prijali sme pozvanie na oslavu výročia tvorby uznávanej maliarky
…naučili sme sa robiť kávu na profesionálnej úrovni
…po druhýkrát sme sa nadchli Parížom
…videli sme koniec anglického ostrova

… a nesmieme zabudnúť, že sme začali písať tento blog.

Tento rok nám dal veľa a neľutujeme jediného rozhodnutia, ktoré sme počas neho urobili. Všetky skúsenosti nás posunuli ďalej. Sme vďační za všetko čo máme a rok 2018 berieme ako veľkú výzvu. Do tohto roka vstupujeme s veľkými plánmi a už teraz vieme, že hoci sa veci v priebehu cesty môžu zmeniť, najdôležitejšie je nestrácať cieľ z dohľadu.

Želáme Ti veľa sily do nového roku, ďakujeme, že si s nami a držíme  palce pri plnení tvojich snov v roku 2018.

Veronika a Oliver

dvaja v tom náš rok 20172 thoughts on “Náš rok 2017”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial