Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Poď s nami do i360

Poď s nami do i360

 V Brightone sme žili viac ako rok a za celú dobu sme túto najznámejšiu atrakciu v East Sussex sledovali len z diaľky, zo zeme. Pri našich potulkách svetom atrakcie podobného charakteru nevyhľadávame a radšej ako vyhliadku navštívime dobrú kaviareň s neopakovateľnou atmosférou, najlepšie v historickej časti mesta. No pre tentokrát sme spravili výnimku.

Prečo sme teda i360 navštívili? Vytvorili sme (pozri, akí sme šikovní a čo všetko vieme vytvoriť) pre i360 virtuálnu prehliadku. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli podeliť sa s tebou o tento zážitok a ukázať ti niečo zo zákulisia 🙂

 

 

i360 je 137m vysoká atrakcia. Z úplného vrchola môžeš pri dobrej viditeľnosti dohliadnuť takmer 100km. Neuveriteľné, že? Z tejto výšky môžeš vidieť veľkú časť pobrežia East Sussex a to je pohľad, ktorý stojí za to. Vyrazilo nám to dych a niekoľkokrát, počas asi pol hodinovej prehliadky, som sa pristihol ako pozerám do diaľky a nerobím svoju prácu 😀 Mimochodom, cena takejto súkromnej prehliadky je £2 000 a my sme ju vďaka našej práci mali celú pre len seba. Túto vysokánsku tyč vedúcu do neba vlastní rovnaká spoločnosť, ktorá má aj o niečo známejšie London Eye a jej veľkým sponzorom je British Airways.

 

 

Ak  sa nebojíš byť zavretý v presklenej kopule 100 metrov vysoko s ďalšími cca 80 ľuďmi, vstupenka ťa víde na £17, čo je bežná cena za atrakcie podobného typu. Keď sa dostatočne pokocháš výhľadom na pobrežie, môžeš si dať obed alebo kávičku v reštaurácií, ktorá sa nachádza hneď pod i360-kou. Do reštaurácie musíte nápadite prejsť cez obchod so suvenírmi, takže ak si so sebou chceš odniesť niečo na pamiatku, práve tu máš tú možnosť. Dokonca tam nájdeš veľa kúskov od miestnych umelcov, čo nám bolo veľmi sympatické.

 

 

Z tejto prehliadky sme si odniesli nielen zážitok, ktorý sa nenaskytne každému, ale aj jednu z najzaujímavejších spoluprác, ktorá sa nám doteraz vďaka našej práci podarila zrealizovať.

 

P.S: Nezabudni si pozrieť virtuálnu prehliadku (TU) a cítiť sa v oblakoch rovnako krásne, ako sme sa cítili my dvaja.

 Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial