Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Riflové kraťase a moja kombinácia na Kanárskych ostrovoch

Riflové kraťase a moja kombinácia na Kanárskych ostrovoch

Milujem rifľové kraťasy, pretože mám pocit, že sa jednoducho dajú zladiť s čímkoľvek. Páči sa mi neformálny, nedbalý look, ktorý vytvárajú. Na Kanárskych ostrovoch boli mojou voľbou číslo jeden.

 

kraťase riflové

 

Rifľové kraťasy v letných mesiacoch rada vyťahujem na dovolenkách, ako aj doma. Je to hlavne preto, že ich kombinácia s čímkoľvek je veľmi jednoduchá. K týmto krátkym denimkám mám osobitý vzťah, pretože sa mi ich podarilo uloviť náhodne v Grécku. Jediný kus v miestnom obchode, ktorý mi sadol ako uliaty. To je ten pocit, keď si niečo oblečiete a uvedomíte si, že v predstavách výrobcu ste museli byť na 100% vy.

 

denim kraťase kanárske
Dovolenka je ideálny čas, kedy sa môžem odviazať, nie len preto, že okolo sú ľudia, ktorých na deväťdesiaťdeväť percent už nikdy nestretneme ale aj preto, že všetci sú tak trochu nekonvenční. Cítia sa krajšie a teplo, ktoré sa pletie medzi ľuďmi im dovoľuje uvoľniť sa ako v správaní, tak aj v móde. Milujem tieto chvíle. Ja som si pre tento večer na Kanárskych ostrovoch vybrala kombináciu denimu a čiernych body, ktoré odhaľuje takmer celý chrbát (do rybárskej dedinky Pozo Negro som napríklad zvolila biele šaty). Doplnila som to jemnými zlatými doplnkami a o ostatné som nechala postarať sa slniečko. Podľa môjho názoru, sa opálený odhalený chrbátik neskutočne na toto prioceánske prostredie hodí.

 

dovolenka na kanárskych

riflové kratasy
Čo vy na to? Milujete denim rovnako ako ja?

Related Posts

Pozo Negro – dedinka na ostrove Fuerteventura, ktorú sa oplatí navštíviť

Pozo Negro – dedinka na ostrove Fuerteventura, ktorú sa oplatí navštíviť

Ostrov Fuerteventura na Kanárskych ostrovoch je krásny svojou scenériou, ktorú sme sa rozhodli preskúmať celú. Chceli sme vidieť turistické mestá a ich život, najznámejšie pláže a rovnako aj dedinky, do ktorých turista zablúdi len málokedy. Dedinka Pozo Negro spĺňa všetky kritéria, ktoré má “neturistická” značka […]

Ostrov Fuerteventura a dôvody, prečo sa tam vrátime

Ostrov Fuerteventura a dôvody, prečo sa tam vrátime

Keď sme sa rozhodovali, ktorý ostrov z Kanárskych ostrovov navštívime, mali sme si z čoho vyberať. Kanárske ostrovy tvoria také známe názvy ako Tenerife, La Palma, Lanzarote. Z trinástich ostrovov sme si vybrali práve Fuerteventuru, ktorá nám učarovala svojimi plážami. Už dnes vieme, že chceme […]5 thoughts on “Riflové kraťase a moja kombinácia na Kanárskych ostrovoch”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial