Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Život nemusí byť iba čiernobiely

Vianočné zamyslenie

Vianočné zamyslenie

Akoby to bolo včera, čo sme brázdili uličky Paríža, posedávali na kávičkách a tešili sa na Vianoce v kruhu rodiny. Ako sme v pražskom Starbusckse sedeli a roztrieďovali fotky a plánovali veci….

vianočné zamyslenie

 

O rok na to sedíme v našom novom atelieri a premýšľame ako rýchlo sa veci môžu meniť. Ako sa menia ciele, plány, cesta, ktorou človek kráča…Niektoré zmeny sú chcené a pripravované, niektoré prídu z nenazdajky a človek sa musí jednoducho prispôsobiť, čeliť, bojovať. Niekedy je obdivuhodné ako ľudia dokážu prijať veci, ako sa ich neboja. Presne takých ľudí treba obdivovať, ktorí sa neboja. Ktorí, hoci neraz padnú, vstanú, oprášia kolená a idú ďalej.  Pretože to čo mnohým chýba je práve dôvera v samého seba. Netreba pochybovať, či veci dokážeš spraviť. Dokážeš! Len sa nepozeraj okolo, presne tam ležia pochybnosti. Obklopujme sa tými správnymi ľuďmi, nebojme sa izolovať sa od tých, ktorí svojou energiou na nás nevplývajú dobre. Sme ako magnety, priťahujeme si do života presne takých ľudí, na ktorých naše magnetické pole zapôsobí…preto si dobre rozmyslime, čo chceme priťahovať. Teraz pod vianočným stromčekom, v spokojnosti je ten najlepší čas premýšlať…

 

vianocne zamyslenie

 

 

 

 

dvt vianoce

 

Poďakuj sa za to čo máš a pritiahni si do života len to dobré.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial